All for Joomla All for Webmasters

Hakkımızda

Gürmak firması İstanbul merkezli olarak kurulduğu yıllardan buyana gelen 30 yıldan fazla süreli bağlantı malzemeleri imalatı tecrübesi ile Gürsoy Yatırım Holding bünyesinde yenilenerek Gürmak Demiryolu adı altında uluslararası demiryolu bağlantı sistemleri sağlayıcısı haline gelmiştir.

Sıcak dövme imalatçılığından gelen Gürmak Türkiye’nin ilk yerli demiryolu bağlantı parçaları üreticisi olarak kendini kanıtlamış ve T.C.D.D kuruluşuna 1987 yılından itibaren ürün tedarik etmeye, yelpazesini genişleterek devam etmektedir. Aynı zamanda Türkiye sınırlarını aşarak ihracata başlamış ve uluslararası alanda öncü ve güçlü bir firma haline gelmiştir. 2011 senesinde kurulan Çankırı fabrikası ile beraber yüksek üretim kapasitesine ulaşmış ve iş ortaklarına çok daha hızlı ve verimli hizmet sunmaya başlamıştır. 

İstanbul ve Çankırı fabrikalarında üretilen ray bağlantı sistemleri ve ürünleri geniş bir coğrafyada rayları güvenle sabitlemektedir.

Gürmak bağlantı sistemlerinin kalitesi uluslararası kuruluşlarca test edilmiş ve onaylanmıştır. Alman Demiryollarının tedarikçileri listesinde bulunan Gürmak Demiryolu, Münih ve Viyana teknik üniversitelerinden edindiği raporlar ile kalitesinden taviz vermemektedir.

Gürsoy Grup Hakkında;

Gürsoy Grup; inşaat, restorasyon, demir-çelik, zemin kaplama sistemleri, tarımsal gıda, pazarlama ve kurumsal yayıncılık alanlarında faaliyet göstermektedir.

İnşaat sektöründe Güryapı inşaat firması ile lider konumda olan grubumuz, 30 yıla yaklaşan tecrübesini üstlendiği benzersiz projelere aktarmak suretiyle, konut, alış-veriş ve iş merkezleri, eğlence parkı inşaatları, altyapı ve çevre düzenlemeleri ile dünyaca ünlü tarihî eserlerin restorasyonunu icra etmektedir.

Gürsoy Grup, tüm faaliyetlerinin odağına “insanı” almakta, toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesi için profesyonel çözümler üretmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini, teknoloji kullanımını ve yenilikçiliği benimsemiş bine yakın çalışanı ile Gürsoy Grup, şehirli insanın yaşam konforunun artırılması, kültürel ve tarihî mirasın gelecek nesillere en iyi koşullarda aktarılması hedefleriyle topluma faydalı olmak için çalışmaktadır.

www.gursoygrup.com.tr

Vizyon & Misyon

Misyonumuz, modern üretim teknolojileri kullanarak kaliteli ürünler ile müşteri memnuniyeti sağlamak, ülke insanımızın gelişimine katkı sağlayarak ülkede öncü üreticilerden olmak, sürekli yatırımlarla ve Ar-Ge faaliyetleri ile değişen ihtiyaçları daima müşterileri veya kullanıcılar vasıtası ile takip ederek, her zaman ürün geliştirici kimliği ile ön planda olmak ve değişen, gelişen dünya pazarı ile sürekli etkileşim sağlayarak uluslararası pazarda her zaman yer almaktır.

Global alanda güvenilir raylı sistemler tedarikçisi olmak, mükemmellin peşinde olarak…

Yüksek Teknoloji

Yatırımlarımızı teknolojinin bizlere sağladığı üst seviyedeki tüm imkanları kullanarak yapıyoruz… Bu sayede üretim alanlarımızda yüksek teknoloji robotları kullanarak verimliliği maksimum tutuyoruz.

Yüksek Kapasite

Sistematik işleyişimiz ve kalitemizden ödün vermeden ortaya koyduğumuz çalışmalarımız sayesinde Gürmak Demiryolu olarak avrupanın en yüksek üretim kapasitesinde çalışıyoruz.

AR-GE

Bünyemizde bulunan laboratuvar ve ar-ge merkezimiz sayesinde ürünlerimiz sürekli olarak denetlenip en iyi kalitede hazırlanmaktadır. Bu konudaki titizliğimiz ve hassasiyetimiz birinci önceliğimizdir.

Global Sevkiyat

Dünyanın her noktasına sorunsuz ve zamanında ürünlerimizi ulaştırabiliyoruz. Gürmak Demiryolu olarak bir çok ülkede geliştirdiğimiz ve tamamladığımız projelerimizin her daim arkasındayız…

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı inceleme yapmak için kataloğumuzu indirin.