All for Joomla All for Webmasters

Ar-Ge

Firmamız AR/GE çalışmalarına önem vermektedir. Çankırıda Bulunan Fabrikamızda uzman Arge Mühendisleri tarafından gerçekleştirilen ve ilgili üniversitelerden onay alınarak yapılan Arge çalışmaları pazara yeni ürünler kazandırmaktadır. Bu çalışmalar, ilgili üniversiteler ile koordineli bir şekilde yürütülmekte, tasarladığımız ürünler AR/GE birimimiz tarafından testlerden geçirildikten sonra üniversitelerde incelemesi yapılarak onaylanmaktadır.

Tasarlanan ve patentleri alınan yeni ürünlerimiz sürekli olarak belgelendirilmektedir. Bu kapsamda firmamıza ait bir çok sertifika ve ürün onayları bulunmaktadır.

Firmamızın çalışma prensibi dürüst, güvenilir, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak üzerine kurulmuştur.

Gürmak Demiryolu, uluslararası arenada kanıtlanmış raf deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, dünyanın her yerinden gelen taleplere, en iyi çözümü en uygun fiyata sunarak zamanında teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyen müşterilerinin yıllar boyu birlikte çalışmayı tercih ettiği güvenilir bir iş ortağıdır.

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir.

Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı projeleri ile sürekli büyümek ilkesini benimsemiştir.