All for Joomla All for Webmasters

Üretim

SICAK DÖVME
Engin sıcak dövme tecrübesine sahip Gürmak, demiryolu sektörünün ihtiyacı olan özel tiplerdeki civataların seri imalatlarını yapmaktadır.

SOĞUK DÖVME
Sıcak dövme imalatının yanında, son teknoloji makina parkuru ile soğuk dövme çelik ürün imalatları yapılmaktadır. Travers plakaları, besleme rondelaları gibi demiryolu sektöründe ihtiyaç duyulan ürünler istihsal edilir.

OVALAMA TEKNOLOJİLERİ
İstenilen tiplerdeki dişlerin imalatı yapılmaktadır. Metrik ve özel tiplerde müşteri talebi doğrultusunda yine Gürmak tarafından üretilen roleler kullanılmaktadır.

TEL ÇEKME
Öngerilimli beton teli üretiminde Türkiye’de öncülük yapan Gürmak Demiryolu, kimyasal temizleme, haddeleme, soğuk ve sıcak çekim konularında hizmet vermektedir.

TALAŞLI İMALAT
Gürmak Demiryolu, firmanın gereksinim duyduğu plastik ve çelik ürün kalıplarının imalatını, tasarımından mamüle kadar imalatını gerçekleştirmektedir. Kalıpçılık konusunda son derece yetkin olarak doğru dizaynlar ile verimli üretim yapılmaktadır.

PLASTİK ENJEKSIYON
12 adet plastik enjeksiyon makinasına sahip olan tesislerimizde, demiryollarının ihtiyacı olan plastik malzemeler üretilmektedir. Doğru hammadde seçimi ve kalıp konusunda uzman olan Gürmak Demiryolu, yüksek üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir.

YÜZEY KAPLAMA
Gürmak Demiryolu, çinko lamel kaplama teknolojilerinde Türkiye’de öncülük etmektedir. Yeni nesil kaplama sistemi, en yeni teknolojileri barındıran tesisimizde, demiryolu tirfonları ve ray klipsleri üzerinde uygulanmaktadır. Korozyon dayanımı çok yüksek seviyede olup alternatiflerinin çok daha üzerinde teknik yeterlilik ve uzun ömür sağlamaktadır.